Dětské oslavy

Dětské oslavy narozenin

Pořádáme tematické dětské oslavy narozenin. Chceme, aby se při oslavě děti především bavily, proto klademe největší důraz na program. Dětská oslava narozenin má být zábavná a hlavně taková, jakou si ji přeje mít sám oslavenec. Zeptejte se svého dítka, jaká je jeho vysněná oslava narozenin a my vám ji připravíme.

Navrhneme a zajistíme místo pro oslavu, občerstvení, dodáme narozeninový dort dle vašeho přání a vytvoříme pozvánky. Dětskou narozeninovou oslavu můžeme uspořádat i u vás na zahradě či doma.

Pořádáme dětské oslavy narozenin i pro malá dítka od 2 let. Délka programu pro nejmenší je max. 60 minut. Program je především hudební (housličky, bubínek, rytmizování) a také mluvený (říkánky).

Nejžádanějším programem na dětské oslavě narozenin jsou klauniády, hry, soutěže, balónkování (klaun vytváří  figurky z modelovacích balónků), bublinová show, dětské diskotéky a malování na obličej.

Cena od Kč 500,– za osobu včetně dárku pro oslavence.

Naší specialitou jsou narozeninové oslavy pro slečny (dívky 12 – 15 let), pro které nabízíme  program s profesionální vizážistkou, fotografem a s DJ. Samozřejmostí je zajištění občerstvení a pozvánek.

Cena od Kč 1.000,– za osobu včetně dárku pro oslavenkyni.

Komentáře nejsou povoleny.