Dámské oslavy

Dámský den

Půl den nebo i celý den jen pro Vás a o Vás (vizážistka, stylista, fotograf) se zajímavým programem (degustace jídel i nápojů, povídání o kávě, povídání s osobnostmi) v unikátních prostorách v centru Prahy.

Cena od Kč 750,– za osobu vč. dárku pro každou dámu.

 

Dámské bachelorette party

Mnohé z vás si nejspíš „nic moc“ pod tímto názvem nepředstaví. „Bachelorette“ party ale každá z vás  zná jako tzv. rozlučku se svobodou. Obvykle je rozlučka se svobodou spojována spíše s pány. Ale v poslední době je stále častější i u žen a stává se tak příjemným zvykem.  Nabízíme vám kompletní organizaci vaší jedinečné „bachelorette“ party v Praze.  Vybereme vám místo, program, připravíme pozvánky.  Je to vaše „bachelorette“ párty, proto nechte starosti na nás a vy si jen užívejte.

Cena od Kč 500,– za osobu vč. dárku pro budoucí nevěstu.

 
 

Wellness pobyty pro skupinky kamarádek, kolegyň a jiné dámské kolektivy

Pro dámské skupinky od 15 osob organizujeme pobyty ve vybraných wellness  zařízeních  v okolí Prahy a v Krkonoších.  Výhodou jsou příznivé ceny, které vám dokážeme nabídnout. Poptejte nás a uvidíte. Pobyty jsou celoroční, ale nej nej je to na jaře a na podzim.

Cena záleží na termínu a místě pobytu.

 

Golfové turnaje pro dámy

Pro dámské skupinky nadšených golfistek organizujeme golfové turnaje.  Pobavíte se s kamarádkami a známými a zahrajete si na pěkném hřišti v okolí Prahy. Pro nejlepší z vás budou připraveny zajímavé ceny.

Cena od Kč 1.500,– za osobu včetně dárků pro 3 nejlepší.

Komentáře nejsou povoleny.